Ne Dediler – Cangül Kanat

 

 “Hasret hakkında neler düşündüğümü bu satırlara sığdırmam mümkün olmayacak biliyorum.. az da olsa, onun ismini Zikretmek benim için çok büyük bir gurur..

 Kendimi toparlayıp kelamlarıma başlamak istiyorum..

Hani bir işi Âşk ile yaptığınızda arkasında muhakak bir değer vardır ya.. işte bu değer benim için Hasret Gültekin Oldu.. 
     Adını Hasret koyuyorum baglamaya her dokunuşumun.. Ya hiç dogmasaydı ? En korkuncu da bu olmazmıydı.. 
Bir insan ömrünü neye vermeli diye sordu temizce.. bunun en güzel cevabını kendisi verdi aslında.. Kısacık ömrünü yoluna verdi.. Ondan sonra gelen nice gönüllerin sevdası oldu.. Olmaya devam edecek. 
Ah Hasret.. Sana ne kadar teşekkür etsem azdır .. Aşk olsun sana çocuk, Aşk olsun !”

529842_198966666934243_2019246572_n


One thought on “Ne Dediler – Cangül Kanat

  • Zafer Kanbur

    Seni ilk dinleğimde 1989 yılının yaz aylarıydı. Daha 16 yaşındaydım. Sen ise 18 yaşındaymışsın. Sonradan öğrendim tabi bunları. Bir göz kırpması kadar kısacık yaşamında yaptıkların kaç ömre sığmayacak kadar doluydu. İlk dinlediğimden beri geçen bunca zamanda, gerçekten benim müzik kültürümün baş aktörü oldun. Senin kadar hiç kimseden etkilenmedim. 25 yıldır hep içimizde oldun, sonsuza kadar da olacaksın. Seni gerçekten çok seviyor ve özlüyorum.

    Reply

Bir Yorum YAZINIZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>